Zagrożenie dla Polski i Polaków – Plan okupanta

dnia

Ten artykuł pisany jest po to aby uzmysłowić Polakom, którzy dopiero teraz po zamachach we Francji obudzili się i zadają pytanie co się dzieje na ziemi i co nam grozi. Nie ma wzbudzać strachu ale pokazać ludziom jak bardzo byli oszukiwani przez te lata i jaki plan w stosunku do Polaków i Polski maja ci co rządzą światem.

POLSKA

Plan zła zakłada jeden rząd, jedną walutę i niewolników do pracy w określonej liczbie, pełną kontrolę urodzeń, śmierci. Znany jest pod nazwą NWO – nowy porządek świata. Aby go zrealizować, okupant musi wybrać ludzi którzy będą go wdrażać w życie, oraz też czas i miejsce aby to wszystko zostało uruchomione tak, aby skończyło się sukcesem. Wszystko szło zgodnie z planem do momentu 2012 roku. Tu nastąpił przełom i ci którzy wykonywali ten plan otrzymali szanse pobudki. Pokazano im do czego to wszytko zmierza, a ponieważ na tej planecie większość tego planu realizują ludzie i rządzący, dlatego ci co zobaczyli nowy system niewolniczy „odrodzili się” w swoim wnętrzu. Można to nazwać przebudzeniem takim samym jakie teraz zachodzi w wielu ludziach na całym świecie.

Jednak przed 2012 rokiem wszystkie kraje oprócz Islandii, która wyrwała sie z rąk okupanta, sukcesywnie dostosowywano do NWO, w tym także Polskę. Nasze rządy poddane Unii i USA musiały wykonywać polecenia i co najgorsze, ludzie-roboty wykonywały wszystko zgodnie z dyrektywami jakie otrzymały, oczywiście pobierając za to odpowiednie honoraria. Wybrano ludzi i postawiono ich na stanowiskach. I tak zamiast po obaleniu reżimu komunistycznego rozpocząć etap wolności, zostalismy strąceni przez ludzi którzy okupują stołki w Warszawie przez blisko 25 lat do poziomu wasala i niewolnika europy .

Jak do tego doszło? Jak zrobiono z pięknej ideologi solidarności – bagno? Rozpoczęto degradację polskiego społeczeństwa poprzez:

– rozprzedawanie polskiego majątku i ziem,

– poprzez danie ludziom możliwości szybkiego zarobienia pieniędzy i wciągnięcie ich do wyścigu szczurów,

– poprzez niszczenie polskich firm i zastępowaniem ich korporacjami i panującymi tam zasadami,

– poprzez systematyczne dawanie nadziei i obietnic politycznych, doprowadzając do największego podziału społeczeństwa w historii Polski.

Nie trzeba było rozbiorów bo Polacy sami sie rozebrali na tych co czują sie bogami bo maja trochę więcej pieniędzy od innych, na fanatycznych katolików którzy miliony razy klękali w kościele a po za nim codziennie żyją wg 7 grzechów głównych, na niewolników narzekających na swoją pracę i swoje życie bo ledwo starcza od pierwszego do pierwszego, na tych co zmienili przestrzeń i muszą emigrować i pracują jako niewolnicy którym starcza od pierwszego do pierwszego ale za to nie mają czasu dla rodzin oraz dzieci i chyba na najgorszą część społeczeństwa, czyli na fanatyków politycznych, którzy nabrali się na szopkę PIS-PO a wcześniej SLD-SOLIDARNOŚĆ i są gotowi bić się i zabijać za absurdy w jaki uwierzyli.

A nad tym rozbiorem siedzą ci którzy dokładnie go zaplanowali i wcielili w życie, śmiejąc się z nas i podjudzając jeszcze bardziej do nienawiści. Skupię się na najważniejszym niebezpieczeństwem jakie zagraża nam Polakom, a mianowicie na wojnie z Rosją na terenie naszego kraju.

Zanim ci, co powiedzą ze to niemożliwe i przestaną to czytać, niech chociaż przeczytają te 2 pytania:

JAK TO JEST ŻE STRĄCONO SAMOLOT Z POLSKIMI POLITYKAMI NA TERENIE ROSJI A TERAZ KIEDY UNIA NAWOŁUJE WRĘCZ DO WOJNY Z ROSJĄ, RZĄDY W POLSCE OBJĘŁA PARTIA KTÓRA NIENAWIDZI ROSJI?

JAK TO JEST ŻE PRZEZ 8 LAT WYPRZEDANO CAŁY MAJĄTEK POLSKI, SKŁÓCONO POLAKÓW I W ROK POPRZEDZAJĄCY NAJTRUDNIEJSZY ROK W HISTORII LUDZKOŚCI ZAMIENIŁA SIĘ MIEJSCAMI Z PARTIĄ KTÓREJ JEDYNYM CELEM JEST ZEMSTA ZA SMOLEŃSK?

Czy teraz już widzicie jak spektakl został wyreżyserowany i jak my Polacy zostalismy oszukani?

Ci sami ludzie od 20 lat rządzą tym krajem zmieniając tylko nazwy partii ale nie zmieniając celu, czyli zniszczenia naszego kraju i Polaków. Doprowadzenia do absurdu wojennego. W tym roku mieliśmy 2 prowokację i gdyby nie przytomność Putina bylibyśmy już poligonem dla wojsk Unii i Rosji, teraz dano nam coś w postaci nadziei i wybawców, którzy mogą odegrać najgorszą rolę w tym przedstawieniu i doprowadzić nas na skraj przepaści i pchnąć w tą przepaść.

Zapytacie: JAK TO ZROBIĄ, PRZECIEŻ BĘDZIEMY WIDZIEĆ CO SIĘ DZIEJE?

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/zagrozenie-dla-polski-polakow-plan-okupanta

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s