TTIP – Polska będzie podlegać międzynarodowym korporacjom

dnia

 

 

ttip800

 

 

Nowy Porządek świata (NWO) to system, z którego finansjera nigdy się nie wycofała. Mało tego, jest on od lat wdrażany. Jego zręby coraz dokładniej znamy. Struktury takie jak MFW, Bank światowy czy Unia Europejska to elementy NWO. Być może już ostatnim etapem nowego systemu jest wdrożenie jednolitych przepisów dla całego świata.

TTIP – ochrona korporacji amerykańskich

W tej chwili negocjowane są umowy, które stanowią elementy NWO.

 

Są to:

TTIP – ma stworzyć strefę wolnego handlu między UE i USA.

TPP – umowy o wolnym handlu pomiędzy USA a 12 krajami Azji i Pacyfiku.

CETA – Kompleksowa Umowa Gospodarcza pomiędzy Unią Europejską, a Kanadą.

TISA – porozumienie, które ma zliberalizować międzynarodowy sektor usług w zakresie bankowości, opieki zdrowotnej i transportu.

 

 

Nas najbardziej interesuje TTIP, czyli „Transatlantyckie Porozumienie w dziedzinie Handlu i Inwestycji”. Negocjacje trwają od połowy 2013 roku pomiędzy Komisją Europejską a USA. Polska nie bierze udziału w pertraktacjach, ponieważ własną niezależność (Traktat Lisboński) sprzedaliśmy urzędnikom Unii Europejską, którą sterują Niemcy. Z kolei Niemcami na wielu polach dyrygują Amerykanie.

Skoro Amerykanie sterują Unią Europejską, to nie ma tutaj żadnej wątpliwości, że TTIP będzie chronił przede wszystkim korporacje amerykańskie, później niemieckie, francuskie, a gdzieś w oddali coś skapnie polskim przedsiębiorstwom.

Polska podlegać będzie korporacjom

TTIP jest gorszą formą sterowania społeczeństwem i państwami od traktatów Unii Europejskiej. Kiedy Polska będzie chciała wdrożyć nową ustawę, to dana korporacja może się temu sprzeciwić. Wtedy sprawa trafia do prywatnego międzynarodowego trybunału (ISDS) i oskarża Polskę o celową grę na zmniejszenie zysków korporacji. Trybunał składa się z trzech prawników z dużych kancelarii korporacyjnych. Nie ma wątpliwości dla kogo będą orzekać. Adwokaci zarabiają… 1000 dolarów na godzinę, czyli 8 mln dolarów za rozprawę.

Wyroki i treść pertraktacji są utajniane. Nie bardzo rozumiem dlaczego, skoro w grę wchodzą pieniądze społeczeństwa? Państwo – to my obywatele.

Przykładową akcję mieliśmy niedawno w postaci skargi trzech banków: Commerzbank, General Electric i Raiffeisen. Oskarżyli Polskę o zmniejszenie zysków w przypadku wprowadzenia ustawy frankowej.

Przecież to jest totalny kolonializm! Wyzysk! Bandytyzm! Niewolnictwo!

Wiem, że temat TTIP jest marginalnie znany w Polsce. Dlatego namawiam do jego zrozumienia i przekazywania innym osobom. Jest to jedna z najważniejszych spraw dla Polski i społeczeństwa światowego. Brak zainteresowania tym tematem spowoduje, wdrożenie najpodlejszej wersji NWO. Możemy sprzeciwić się tym bandyckim zapisom, poprzez naciskanie na polityków.

Jednak w pełni ochronimy się wychodząc z Unii Europejskiej.

 

http://infonurt3.com/index.php?option=com_content&view=article&id=9325:ttip–polska-bdzie-podlega-midzynarodowym-korporacjom

 

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s