Islamska Inwazja na Europe

 

——islamska-inwazja

 

 

strzalka (1)

https://youtu.be/iXRYzXPWFDY

 

 

 

 

 

 

Parlament Europejski ostrzega przed zamachem terrorystycznym z udziałem broni biologicznej, chemicznej lub nuklearnej

 

 

—————–32509054_s2_0

 

 

Strzelaniny we Francji oraz islamiści wysadzający się w powietrze mogą być dopiero początkiem wielkiej wojny/katastrofy na naszym kontynencie. Według Unii Europejskiej, istnieje realne ryzyko że terroryści mogą użyć broni masowego rażenia, która być może już znajduje się w Europie.

 

 

 

Parlament Europejski ostrzega w raporcie, że państwa członkowskie muszą przygotować się dosłownie na wszystko. Zwolennicy Państwa Islamskiego mogą opracować własną broń biologiczną lub po prostu dostarczyć gazy bojowe typu sarin z Bliskiego Wschodu do Europy. W zeszłym roku podczas inwazji na Irak islamiści zdobyli materiały nuklearne, więc również i to należy brać pod uwagę.

 

Terroryści posiadają w swoich szeregach specjalistów z różnych dziedzin. W 2014 roku przypadkiem odnaleziono laptop tunezyjskiego fizyka i chemika, który współpracował z ISIL. Znaleziono w nim dokument opisujący krok po kroku jak stworzyć broń biologiczną ze zwierząt zarażonych czarną ospą.

 

Unia Europejska jest niczym jedno wielkie państwo, więc terroryści udając uchodźców mogą dostać się do dowolnego kraju. Celem ewentualnego ataku mogą być np. zakłady oczyszczania wody, duże zakłady chemiczne lub nawet elektrownie jądrowe. Uważa się, że islamiści mogą wykorzystać kontakty z osobami pracującymi na różnych ważnych stanowiskach aby starannie zaplanować zamach.

 

Biorąc pod uwagę to co obecnie dzieje się w Europie, niestety wszystkiego należy się spodziewać. Dawniej ostrzegano, że zamachy terrorystyczne w UE są realnym problemem ale politycy najwyraźniej to zignorowali. Największym błędem władz w Europie było przyjmowanie imigrantów. Trzeba to powiedzieć wprost – islamiści wykorzystują kryzys imigracyjny i przedostają się tu bez większych problemów, więc gdyby UE naprawdę chciała zadbać o bezpieczeństwo, nie wpuszczałaby uchodźców tak jak robi to Izrael i Arabia Saudyjska.

 

 

Źródło: http://www.breitbart.com/london/2015/12/06/islamic-state-may-already-have-biological-chemical-weapons-in-europe/

 

 

Brytyjski wywiad alarmuje: W ciągu roku ISIS zwerbowało ponad 30 tys. dżihadystów!

 

 

1c37ac47e3b55f294eb0f00c48a590df_L

 

 

Syria stała się największym na świecie inkubatorem wywrotowców nowej generacji. Islamiści podwoili wysiłki i w ciągu 18 miesięcy zwerbowali około 31000 dżihadystów z zagranicy – alarmuje Richard Barrett były szef wydziału globalnego kontr-terroryzmu brytyjskiego wywiadu MI 6.

W rozesłanym pocztą elektroniczną raporcie Barrett twierdzi, że Państwo Islamskie, które proklamowało kalifat „odniosło sukces większy niż najśmielsze marzenia Al-Qaidy i innych grup, które wyglądają przy nim na konwencjonalne i staromodne”.

W szeregi Państwa Islamskiego w większości zaciągnęli się kandydaci na dżihadystów z Tunezji, Arabii Saudyjskiej i państw byłego Związku Sowieckiego, ale z Unii Europejskiej też przyjechało ponad 5000 ochotników z tego 3700 z Francji, Wielkiej Brytanii, Niemiec i Belgii. W obozach w Syrii szkolili się dżihadyści od Norwegii po Uzbekistan.

(rav)

http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/4593-brytyjski-wywiad-alarmuje-w-ciagu-roku-isis-zwerbowalo-ponad-30-tys-dzihadystow

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s