Kto jest świnią?

dnia

 

 

Uczeni w piśmie, a także czytaniu i praktykowaniu Talmudu, mając w swoich łapskach środki masowego przekazu i władzę, upowszechnili w zakłamanym przez nich świecie pogląd, że najbardziej rasistowską książką wszechczasów jest „Mein Kampf” Adolfa Hitlera.

 

a192-212x300

 

 

 

Autor tej niewielkiej książeczki, austriacki Żyd, walczył z Francuzami na Froncie I wojny światowej. Pod koniec wojny, już jako kapral, nienawidził dekowników, a po wojnie wszystkich, którzy przyczynili się do klęski państw centralnych. To było jego obsesją. Hitler był wyjątkiem niezwykłym, bo praktycznie wszyscy Żydzi migali się od służby wojskowej, szczególnie frontowej. Za to każdy chciał na przelewie krwi Gojów zarobić. I zarobił.

 

Niezwykłość Hitlera polegała również na tym, że choć obrzezany, to odrzucił całkowicie synagogę i poczuł się Niemcem. Bo trzeba wiedzieć, że żydzi to podejrzane wyznanie, a Żydzi to pasożytnicze plemię koczownicze. Przynależność do dowolnego narodu wybierają sobie sami i dostosowują brzmienie swojego nazwiska do narodu, na którego tkance pasożytują. Później Hitler w swoich wrzaskliwych przemówieniach i działaniach pokazał, że rolę Niemca odegrał znakomicie.

 

Po przegranej wojnie, Niemcy zagrożone rewolucją bolszewicką, pogrążyły się w chaosie. Każdy, kto zna historię i potrafi trochę myśleć wie, że chaos wywołują Żydzi ziejący zoologiczną nienawiścią do Gojów.

 

I ten chaos wykorzystują do własnych, zbrodniczych celów. W „Mein Kampf” Hitler zawarł swój program wyciągnięcia Niemiec z kompletnej zapaści ekonomicznej, anarchii i demoralizacji (zupełnie jak w obecnej Polsce), wyraźnie wskazując winnych. Jedynym lekarstwem jest odsunięcie Żydów od jakiejkolwiek władzy, propagandy i odebranie im dóbr pochodzących z lichwy, spekulacji, korupcji, złodziejstwa. To wszystko. Zarazem-aż wszystko, i tylko tyle. Bo po przejęciu władzy, wystarczyło Hitlerowi tylko pięć lat konsekwentnej realizacji programu zawartego w „Mein Kampf” i Niemcy z wielkiej zapaści wyrosły na wielką potęgę ekonomiczną, polityczną i militarną. Tylko pięć lat!

 

Co więc zrobiono, że w tak krótkim czasie Niemcy wyzbyły się ogromnego bezrobocia i obszarów nędzy, pobudowano tysiące kilometrów autostrad, setki mostów, tuneli i wiaduktów, rozwinięto flotę, unowocześniono i rozbudowano przemysł, a armia stała się największą potęgą w Europie? Ano przeprowadzono reformy będące zupełną odwrotnością zbrodniczego planu Balcerowicza (Aarona Buchholtza). Upaństwowiono wielki przemysł i pasożytnicze banki, a supermarkety i wielkie hurtownie przekazano drobnym handlowcom. Wprowadzono bezwzględny zakaz sprzedaży ziemi i rozszerzanie a nie ograniczanie upraw.

 

Balcerowicz w planie zniszczenia Polski wcale się nie natrudził. On po prostu wziął „Mein Kampf” Hitlera i punkt po punkcie przepisał, zalecając wszystko zrobić na opak. A więc parch Buchholtz, jest tylko zafajdanym epigonem Hitlera i powinien siedzieć za plagiat!

 

„Mein Kampf” jest zatem najprostszym, najbardziej czytelnym podręcznikiem budowy potęgi państwa. Odwrócenie jego idei jest najłatwiejszym sposobem zniszczenia każdego, najbogatszego nawet mocarstwa. Ale Hitler też się wcale nie napracował. Jako Żyd znał Talmud i „Protokoły Mędrców Syjonu”. W tych dwóch dziełach, nad którymi trudziło się setki rabinów przez prawie trzy tys. lat, zawarta jest praktyczna wiedza-jak zniszczyć cywilizację łacińską Gojów, upodlić ich, przejąć nad nimi władzę i zagarnąć ich majątek. Hitler po prostu wypunktował najważniejsze zalecenia, w miejsce określenia „Żydzi” wstawił „Niemcy”, a w miejsce „Gojów”-„Żydów” i dzieło miał gotowe.

 

Między „Mein Kampf” a Talmudem istnieje jednak różnica. Hitler uważany (po Żydzie Stalinie) za największego zbrodniarza świata, zachował mimo wszystko odrobinę przyzwoitości. Bo podstawą całej wiedzy zawartej w Talmudzie jest teza, że jedynymi ludźmi na świecie są Żydzi. Wszystkie inne narody są bydłem w ludzkiej skórze, bardziej obrzydliwym niż świnie. Dlatego Gojów należy okradać, oszukiwać, głodzić, torturować, zabijać. Gojki oczywiście trzeba maltretować i gwałcić. Takie postępowanie z Gojami zalicza się do dobrych uczynków i tego plemię żmijowe uczone jest od niemowlęctwa. Jeszcze na gówno mówią „papu”, a już wiedzą jak oszukać Goja. W „Mein Kampf” nigdzie nie jest zawarte nawet porównanie Żydów do zwierząt. Zapewne dlatego, że Hitler musiałby przed sobą przyznać, że sam jest bydlakiem.

 

Talmud jest najbardziej rasistowską, szowinistyczną literaturą świata, którą mogli stworzyć tylko degeneraci z piekła rodem. Drukowanie tego satanistycznego świństwa nie jest prawnie zakazane, ale Talmud jest całkowicie niedostępny dla Gojów, aby nie było ogólnoświatowego buntu. Jest to dla nas sprawa ważna, bo właśnie nas Polaków Żydzi upatrzyli sobie do szczególnego rasistowskiego dręczenia. Widoczne jest to codziennie na całym świecie w ich antypolskich publikacjach. Bardzo łagodnym przykładem tego był komiks „MOUSE’’, gdzie Niemców przedstawiono jako koty, Żydów jako myszy, a Polacy to świnie. A może tak zastanowić się, kto tak naprawdę jest świnią?

 

ŚWINIE

 

W Polsce ciągle, od Stalina

 

Wypasiona rządzi świnia.

 

Różne Mince i Bermany-

 

Łby okryte jarmułkami.

 

 

 

Za Moczara, trzoda chlewna,

 

Niezbyt siebie była pewna.

 

Lecz Kuronie i Michniki,

 

Odrodziły świńskie kliki.

 

 

 

Znów na piersi lśni orderek,

 

Który wręczył świni Gierek.

 

A medale od Stalina,

 

Teraz skrętnie skrywa-świnia.

 

 

 

Też za „Bolka” i Stolzmana,

 

Świnia była odznaczana.

 

Pierś w medalach, jak Breżniewa-

 

Świnia chwali się po chlewach.

 

A Aarona pierś Szechtera,

 

Cała pręży się w orderach.

 

Order Orła ma Białego-

 

Hańba Rodu Piastowego.

 

 

 

Teraz znowu, jak widzicie,

 

Świnie siedzą przy korycie.

 

Świnia w rządzie, świnia w sądzie,

 

Czasem zdarza się w nierządzie.

 

 

 

Proszę bardzo-moje słowa,

 

Podpierają te przysłowia:

 

„Dziś uczciwsze kurtyzany,

 

Niż minister obrzezany!”

 

„Dziwka świętą prędzej będzie,

 

Niż Gronkowiec na urzędzie!”

 

 

 

W telewizji również świnia,

 

Nam holokaust wypomina;

 

Że Polacy tak bez wstydu,

 

Mordowali w wojnę Żydów.

 

Wysysają polskie dziatki,

 

antyświnizm z mlekiem matki!

 

 

 

Świnie żyją jak królowe-

 

Mają płace kominowe.

 

Zamiast leżeć świnia w błocie,

 

To się nurza w polskim złocie.

 

 

 

Nie zazdroszczę świniom mienia,

 

Wkurza mnie stan zaświnienia.

 

Komunikat przed hejnałem:

 

„-Nie ubyło dziś świń wcale.

 

W Zawichoście trzy przybyły,

 

Bo się właśnie oprosiły.

 

Świń przybyło też w Miedoni-

 

Czują się jak w swej kolonii.

 

Mamy wielką tu aferę-

 

Czosnkiem trują atmosferę!

 

Świń przybyło też w Szczucinie-

 

Szybko mnożą się te świnie…

 

Wszędzie stany alarmowe-

 

Świńskie zwiększa się pogłowie!”

 

 

 

Ale nie ma co narzekać,

 

Na wybory trzeba czekać.

 

Dziś już świnie nowe kwiczą,

 

Na koryto pełne liczą.

 

Rządzić będą znów tak samo.

 

No i dobrze-nam…baranom.

 

 

 

Dyżurny Psychiatra Kraju

 

doc. hr. mgr świniologii Cezary Piotr Tarkowski

 

OPUBLIKOWANO LUTY 22, 2015

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/kto-jest-swinia-2015-02

 

 

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s